pl en

Produkty

Jak zamawiać
0.00 zł
Jak zamawiać?

Wypełnij formularz zamówieniowy znajdujący się obok. Wpisz dane adresowe, ilość płyt jaką zamawiasz (jeśli więcej niż 1) oraz sposób zapłaty jaki preferujesz. Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą.

Do ceny zamawianych produktów należy doliczyć kwotę wysyłki. Jej koszt uzależniony jest od sposobu zapłaty:

- przelew. Koszt wysyłki wynosi 6zł

- zapłata przy odbiorze (pobranie). Koszt wysyłki wynosi 12 zł.

nadmuHy "MuHy"
30.00 zł
Płyty CD

Debiutancki album zespołu nadmuHy „muHy” to propozycja dla entuzjastów nowych brzmień, gdzie nie brakuje eksperymentów i poszukiwań. Oryginalne połączenie rocka i nieco bardziej wyszukanych aranżacji pełnych jazzu i funk powoduje, że „muHy” to z pewnością ciekawa nowość na polskim rynku muzycznym. To właśnie ta mieszanka różnych przestrzeni akustycznych, melodyjne brzmienie i odważne, bezkompromisowe teksty niekoniecznie o miłości stanowią o oryginalności krążka. Dopełnienie całości stanowi charyzmatyczny wokal Bartka Matuszka - choć szorstki i głęboki jak w „Jazzy”, a momentami zaskakująco łagodny, to zawsze wyjątkowo ekspresyjny i wyrazisty.

Singlem promującym płytę jest utwór „Księżyc”, a sam album zawiera dziesięć premierowych utworów.

Teledysk do piosenki, nad którym pracował Marcin Janiec i grupa OKO fx Studio, powstał
w listopadzie 2011 roku, a zdjęcia kręcone były w Starym Browarze w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Za produkcję albumu odpowiada Andrzej „Gienia” Markowski z wrocławskiego studia FONOPLASTYKON, współtwórca sukcesów takich grup jak Funny Hippos czy Jamal.